ISULA
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.


Lingua è cultura corsa
 
AccueilAccueil  RechercherRechercher  S'enregistrerS'enregistrer  ConnexionConnexion  
Le Deal du moment : -41%
Pompe Bosch EasyPump avec batterie 3,6V ...
Voir le deal
39.91 €

 

 Claude Magni

Aller en bas 
AuteurMessage
Sumenta

Sumenta

Messages : 2052
Date d'inscription : 25/02/2012

Claude Magni Empty
MessageSujet: Claude Magni   Claude Magni EmptyJeu 4 Oct - 12:54

CLAUDE MAGNI


un ligame ch'aghju scupertu dopu à àvè vistu qualchi fottò di Claude Magni in Corti per e Rencontres Photographiques.
sò fottò di paisaghji di a Corsica presentati sicondu a stagione o u locu (muntagna, Castagniccia, Capicorsu, Balagna...) o tematiche (nuli, u ciuttà di u sole...). Guardate puru! Vi vene a voglia di lacà tuttu per ritruvà vi in sti lochi chì parenu cusì luntani da a scimizia umana...

http://www.corsica-images.fr/fr/accueil.html


Eccu parechji esempii:

Claude Magni 121004010233486829

Claude Magni 121004010349447186

Claude Magni 121004010443124229

Claude Magni 121004010553548960

Claude Magni 12100401063773913

Claude Magni 121004010727316608

Claude Magni 12100401080399843
Revenir en haut Aller en bas
Ghjuvan

Ghjuvan

Messages : 47
Date d'inscription : 16/08/2013

Claude Magni Empty
MessageSujet: Re: Claude Magni   Claude Magni EmptyVen 13 Sep - 8:16

Chì belle fotografie, ma puru, s'elle sò bone, hè parchì a Corsica hè a più bella, ci da tutt'a sò bellezza prufonda.
Revenir en haut Aller en bas
Sumenta

Sumenta

Messages : 2052
Date d'inscription : 25/02/2012

Claude Magni Empty
MessageSujet: Re: Claude Magni   Claude Magni EmptyVen 13 Sep - 13:01

@Ghjuvan a écrit:
Chì belle fotografie, ma puru, s'elle sò bone, hè parchì a Corsica hè a più bella, ci da tutt'a sò bellezza prufonda.
eccu o Ghjuvà, ai capitu tuttu à a fottò! ditone 
Revenir en haut Aller en bas
Ghjuvan

Ghjuvan

Messages : 47
Date d'inscription : 16/08/2013

Claude Magni Empty
MessageSujet: Re: Claude Magni   Claude Magni EmptyVen 13 Sep - 13:33

Ùn c'hè nulla da riflettà
Revenir en haut Aller en bas
Contenu sponsorisé




Claude Magni Empty
MessageSujet: Re: Claude Magni   Claude Magni Empty

Revenir en haut Aller en bas
 
Claude Magni
Revenir en haut 
Page 1 sur 1
 Sujets similaires
-
» [FILESERVE][DVDRiP]Crossfire 2011

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
ISULA :: Fiure :: Fottograffi di quì è d'altrò-
Sauter vers: